poniedziałek, 19 października 2009

Koniec PZPN?


 
Organizatorzy bojkotu ostatniego meczu eliminacyjnego reprezentacji Polski w piłkę nożną z reprezentacją Słowacji postanowili zarejestrować Stowarzyszenie S.O.S. które będzie walczyć o uzdrowienie polskiej piłki. Bojkot odbił się szerokim echem i był skuteczny. Na trybunach, gdzie zazwyczaj na meczach reprezentacji zasiadał komplet 47 tysięcy kibiców, było niecałe 5 tysięcy.

Trzeba jedynie przyznać, że Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Pan Grzegorz Lato ma poczucie humoru. Gdy usłyszałem jak po meczu powiedział „Bojkot? Jaki bojkot? To warunki pogodowe sprawiły, że tak mało kibiców zasiadło na trybunach”, to ciężko było się powstrzymać od śmiechu.

Politycy nie potrafili nic zmienić w PZPN, mimo prób wprowadzania kuratora, ostatecznie dostali ostrzeżenie z UEFA i na tym skończyło. Czy uda się to kibicom? Zapraszam do udziału w ankiecie. „Czy przed Euro 2012 dojdzie do oczekiwanych zmian w PZPN?”


Więcej informacji o samej akcji kibiców znajdziecie na:
http://www.koniecpzpn.pl/
http://www.rp.pl/artykul/2,378891.html

Logo, źródło: efakt.pl

2 komentarze:

  1. Najwyraźniej cały zarząd PZPN ma wyjątkowe poczucie humoru. Polecam wywiad Michała Szadkowskiego z Antonim Piechniczkiem do znalezienia na sport.pl (12.10.2009 - wkleił bym tu link, ale się nie da).

    OdpowiedzUsuń
  2. Zamieszczam: http://www.sport.pl/pilka/1,65029,7133781,Antoni_Piechniczek__To_normalna_reprezentacja__Polska.html

    Ale nie wiadomo czy się śmiać czy płakać…

    OdpowiedzUsuń