niedziela, 2 lutego 2014

1% dla Oliwiera

Nazywam się Oliwier Tomala i urodziłem się 24.10.2009 r. Mam kochających rodziców i dziadków. Kiedy przyszedłem na świat, nic nie wskazywało na to, żeby moje życie miało różnić się od dzieciństwa moich rówieśników. Niestety mimo wczesnych objawów choroby i dobrej opieki lekarskiej, nie udało się powstrzymać przebiegu wydarzeń w moim życiu.

Po wielokrotnych pobytach w szpitalu, rezonansie magnetycznym, badaniach genetycznych, punkcji lędźwiowo-krzyżowej i innych nieprzyjemnych interwencjach medycznych okazało się, że cierpię na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce oraz epilepsję. Stan ten spowodował, iż mimo codziennej rehabilitacji nie potrafię być samodzielny (nie chodzę). Doszło również do refluksu, gdzie 10.06.2010 r. musiałem być operowany i mieć założoną gastrostomię odżywczą. Moi rodzice stworzyli stronę (www.oliwiertomala.pl), ponieważ istnieje szansa, aby moje życie pewnego dnia wyglądało, chociaż w małym stopniu, tak jak życie tysięcy innych dzieci. Tę szansę daje bierna rehabilitacja, terapia sensoryczna, spotkania z pedagogiem i sprzęt rehabilitacyjny, którego potrzebuję w życiu codziennym. Liczę, iż z waszą pomocą uda im się zebrać niezbędne fundusze na ćwiczenia, sprzęt i opiekę specjalistyczną. 


Jak pomóc – 1% podatku
 
Oliwier jest podopiecznym fundacji ,,Zdążyć z Pomocą’’, w prosty sposób każdy może wesprzeć nas finansowo. Aby przekazać 1% podatku, wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać dane:
 
KRS:   0000037904,
Rubruka „Informacje uzupełniające”:   cel 1% 11643 Tomala Oliwier,
Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Wszelkie wpłaty można też kierować na konto fundacji,, Zdążyć z Pomocą”:
 
Adres:   Fundacja Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 W-wa,
Nr konta:   15 1060 0076 0000 3310 0018 2615,
Tytuł wpłaty:   11643 Tomala Oliwier- Darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
Proszę pamiętać, że tylko poprawna forma tytułu wpłaty będzie przeznaczona dla Oliwierka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz