niedziela, 13 września 2009

II konferencja warszawskiej WSWM- 24.09.2009r.

Serdecznie zapraszamy na konferencję programową Oddziału Warszawskiego Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej, która odbędzie się 24 - ego września 2009r o godz. 18:00. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, sala nr 844 piętro VIII .

Konferencja będzie kontynuacją debaty dotyczącej programu wyborczego Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej. Wynikiem szeregu naszych konferencji ma być Program dla Warszawy, który zaprezentujemy mieszkańcom Warszawy i Mazowsza w najbliższej kampanii wyborczej w 2010 roku.

II Warszawska Konferencja Programowa będzie niejako kontynuacją, ale i obszernym rozwinięciem dyskusji na temat poruszony przez naszych gości na I Konferencji. Warszawa – jeśli metropolia, to jaka? Na to pytanie mamy nadzieje odpowiedzieć wspólnie z Państwem. Do dyskusji zaprosiliśmy ekspertów, którzy pomogą nam ukazać złożoność i wieloaspektowość poruszanej tematyki:

Zdzisław Brzeziński – burmistrz Piastowa,
Jerzy Regulski – protoplasta reformy samorządowej III RP,
Grzegorz Kostrzewa-Zorbas – politolog, radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego,
Mariusz Błaszczak – poseł na Sejm RP,
Olgierd Dziekoński- Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury,
Marek Wójcik- poseł na Sejm RP. doradca Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje. Prosimy o nadsyłanie ewentualnych wniosków i projektów na adres warszawskiego biura WSWM.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz