piątek, 17 września 2010

Konferencja prasowa Wspólnoty Samorządowej


Porozumienie Warszawskie „Wspólnota Samorządowa”

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową „Wspólnoty Samorządowej” która odbędzie się

17 września (piątek)

o godz. 12.00

w Centrum Prasowym Foksal (ul. Foksal 3/5).

Na konferencji przedstawimy obywatelską inicjatywę związaną z nadchodzącymi wyborami samorządowymi w Warszawie i zaprezentujemy kandydata na urząd Prezydenta m. st. Warszawy panią Katarzynę Munio. W inicjatywę tę zaangażowało się wielu warszawskich samorządowców, w tym ponad 40 radnych.

Serdecznie zapraszamy!
Porozumienie Warszawskie „Wspólnota Samorządowa”
jest inicjatywą obywatelską skupiającą wokół siebie wszystkie liczące się organizacje samorządowe oraz lokalne komitety wyborcze na terenie dzielnic m. st. Warszawy; niezależną od partii politycznych; kierującą się dobrem Warszawy i całej aglomeracji stołecznej. Celem jest złamanie monopolu rządów partii politycznych w Warszawie, który jest zagrożeniem dla przyszłości demokracji lokalnej. Porozumienie jest inicjatywą otwartą dla wszystkich osób i organizacji, podzielających nasze poglądy na samorząd.

Katarzyna Munio- jest radną m. st. Warszawy, członkiem 5 komisji merytorycznych Rady Warszawy: komisji edukacji i rodziny, komisji infrastruktury i inwestycji, komisji sportu i rekreacji, komisji kultury oraz doraźnej komisji d/s organizacji Euro 2012. Wydawca i redaktor naczelna warszawskiej gazety lokalnej „Gazeta Domowa”. Mężatka, 39 lat, dwoje dzieci. Przez „Życie Warszawy” uznana za jedną z 10 najbardziej wpływowych kobiet stolicy.

13 marca 2009 r. opuściła szeregi Platformy Obywatelskiej i zrezygnowała jednocześnie z kierowania kołem PO w dzielnicy Włochy. Ta decyzja była protestem przeciwko polityce PO w Warszawie: szastaniu publicznymi pieniędzmi przy budowie stadionu Legii oraz rozdawnictwu etatów radnym i działaczom Platformy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz