piątek, 10 maja 2013

Ekologiczna Dolina - Łaziska 2013


Już 1 czerwca odbędzie się II edycja imprezy plenerowej Ekologiczna Dolina – Łaziska 2013. Bogatsi o doświadczenia i zachęceni licznymi wyrazami uznania po ubiegłorocznym spotkaniu, w tym roku dokładamy jeszcze większych starań by przygotować imprezę na jak najwyższym poziomie.

„Ekologiczna Dolina” to impreza dla wszystkich. Każdy smakosz zdrowej, tradycyjnej i ekologicznej żywności znajdzie tutaj coś dla siebie. O podniebienia naszych gości zadba kilkudziesięciu producentów. Ale to nie wszystko! Z okazji dnia dziecka i na najmłodszych czekają liczne atrakcje. Łącząc zabawę z edukacją przygotowaliśmy dla nich spektakl teatralny o tematyce bezpieczeństwa.

Naszym głównym celem jest promocja zdrowego odżywiania, naturalnej żywności i producentów tych produktów, którzy w większości mają utrudniony dostęp do szerszego grona odbiorców. Wierzymy, że dzięki organizowanej imprezie producenci nawiążą stałe relacje z nowymi klientami, co zaowocuje obopólnymi korzyściami.  

Impreza to także znakomita okazja do promocji malowniczej nadwiślańskiej gminy Iłów. Gdzie na łonie natury odpoczną Państwo od miejskiego zgiełku. Obcując z przyrodą i wdychając świeże powietrze naładują „akumulatory” na kolejne tygodnie.

Do zobaczenia w Łaziskach!
Mariusz AmbroziakBrak komentarzy:

Prześlij komentarz