poniedziałek, 31 sierpnia 2009

29-ta rocznica powstania NSZZ Solidarność.

Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa Województwa Mazowieckiego w związku z przypadającą 31 sierpnia 2009 roku 29-tą rocznicą powstania NSZZ „Solidarność” pragnie złożyć serdeczne gratulacje za lata ciężkiej pracy na rzecz demokratycznych przemian w Polsce. Pracy która doprowadziła do obalenia komunizmu w 1989 roku, umożliwiając kolejnym pokoleniom życie w wolnej, niepodległej ojczyźnie.

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność” dziś, po 29 latach od założenia, odgrywa nie mniej ważną rolę. „Solidarność” kultywuje tradycje jedności społecznej, stojąc na straży pamięci wydarzeń lat ’80. NSZZ kontynuując walkę o wspomniane idee i wartości, broni praw pracowników, które niejednokrotnie są łamane. Mając na uwadze powyższe jesteśmy w pełni przekonani, iż ruch który rodził się za czasów PRL, jest również dziś, w demokratycznej Polsce, wszystkim nam bardzo potrzebny.

Z okazji 29-tej rocznicy powstania NSZZ „Solidarność” przekazujemy wyrazy wielkiego uznania za dotychczasową pracę wszystkim członkom „Solidarności”. Gorąco pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów i kolejnych lat zaangażowania na rzecz rozwoju całego regionu.

_____V-ce Prezes ______________________________Prezes
Zarządu Regionalnego WSWM_____________Zarządu Regionalnego WSWM
___Mariusz Ambroziak_______________________Konrad Rytel

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz