czwartek, 16 sierpnia 2012

Szkolenie: Montaż instalacji energetyki odnawialnej


Instytut Doradztwa Sp. z o.o., biuro projektu w Warszawie, zaprasza do skorzystania z oferty szkoleń w zakresie montażu instalacji energetyki odnawialnej. Szkolenia są współfinansowane w 100% ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie skierowane jest dla pracowników i pracodawców pracujących w sektorze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, zarejestrowanych w województwie mazowieckim (mających swoją siedzibę lub filię na terenie województwa mazowieckiego).

Głównym celem prowadzonych przez nas szkoleń jest wzrost potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw w zakresie montażu instalacji energetyki odnawialnej, podczas których uczestnicy nabędą kompetencje, niezbędne do wykorzystania innowacyjnych technologii OZE (Odnawialnych Źródeł Energii). Projekt umożliwia pracującym kobietom i mężczyznom zdobycie kompetencji, niezbędnych do wykonywania montażu instalacji OZE, a także przygotowuje do uzyskania certyfikatu wykonywania montażu instalacji energetyki odnawialnej.


Projekt „Zielone Mazowsze – Monter instalacji energetyki odnawialnej” jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów w branży technologii źródeł energii odnawialnej oraz świadczenia usług w ramach dynamicznie rozwijającej się branży OZE. Jak podaje Instytut Energetyki Odnawialnej, energetyka słoneczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów w Polsce i w UE; średnie roczne tempo wzrostu w 2001-2008 wyniosło ponad 43%. W związku z tym oferta naszych szkoleń daje optymalną możliwość rozwoju i podniesienia kompetencji pracowników firm z branży budowlanej w zakresie nowoczesnej technologii OZE.

Zapisy i informacje na: www.szkolenia.amaconsulting.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz