czwartek, 17 października 2013

Po referendum warszawskim...

Dziękuję mieszkańcom Pragi Południe za poparcie wniosku Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej i udział w referendum w sprawie odwołania Prezydent m.st. Warszawa. 

Mimo, iż nie udało się uzyskać odpowiedniej frekwencji, warszawiacy wygrali, gdyż zmobilizowaliśmy Prezydenta Warszawy do działania na rzecz mieszkańców. Pani Prezydent życzymy natomiast dalszego zaangażowania w sprawy Warszawy, na poziomie nie gorszym niż w okresie kampanii referendalnej.
Dopilnujemy żeby Hanna Gronkiewicz-Waltz, Premier Donald Tusk, zrealizowali obietnice złożone warszawiakom. M.in. pieniądze na południową obwodnicę Warszawy, obniżenie „janosikowego”, 200 mln złotych rocznie rządowego wsparcia na odszkodowania za dekret Bieruta. Jeśli Pan Premier tych słów nie dotrzyma, a Pani Prezydent nie będzie pilnować interesów Warszawy, to myślę, że w 2014 roku, będzie czerwona kartka– Piotr Guział – lider WWS.
Przed nami okres wytężonej pracy, będziemy konsekwentnie budować ruch samorządowy w naszym mieście. Zapraszam mieszkańców Pragi południe do współpracy.
Dołącz do nas na Facebooku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz